Maximálna spokojnosť s prístupom aj s fotografiami, ochotný urobiť prácu aj navyše a vo všetkom ústretový.

Patrícia a Július


Matúš bol fotografom na našej svadbe. Boli sme s jeho prácou a prístupom veľmi spokojní a mile radi ho odporúčame ďalej. Je to veľmi spoľahlivý a ústretový človek, ktorý nám bol na našej svadbe nie len fotografom, ale aj veľkou morálnou podporou. Fotky máme nádherné a páčili sa nielen nám, ale aj rodine a priateľom. Mať uchované spomienky na životné udalosti je určite krásne a je dôležité, kto vám ich dokonale zachytí. Matúš nám to splnil nad naše očakávania.

Tonka a Marek


S Matúšovou prácou, prístupom a samotnými fotkami zo svadby sme s manželom maximálne spokojní. Každý, kto fotky videl, ich veľmi chválil:) Dôkazom našej spokojnosti je aj to, že na základe môjho odporúčania bude Matúš fotiť svadbu mojej sestre a kolegyni. Vyzdvihnúť musím najmä jeho snahu urobiť všetko pre to,aby sme boli spokojní, schopnosť vybrať to najlepšie miesto pre svadobné fotenie a obzvlášť chválim to, ako si dokázal zachovať chladnú hlavu, aj keď nám počasie v deň svadby veľmi neprialo.

Viki a Filip


Matúša sme zavolali na fotenie našej svadby. A musím povedať, že splnil naše očakávanie. Spolupráca s ním bola veľmi príjemná a priateľská. Fotenie bolo uvolnené a keďže sme sa fotili aj s detičkami musím vyzdvihnúť jeho priateľský prístup a komunikáciu s deťmi s ktorými to naozaj vie. Fotky nám odovzdal v krátkom čase . S fotkami sme spokojní, pretože sú len jemne retušované a pôsobia veľmi prirodzene čo sa nám veľmi páči. Vďaka Matúšovi máme zachytené naozaj krásne spomienky na náš svadobný deň.

Klaudia a Marek


Veľká spokojnosť. Zanietený pre svoju prácu, nechýba mu nápaditosť. Výsledné fotky sa nám páčia. Plus k jeho práci, že je to príjemný človek, ochotný sa prispôsobiť. Pred dňom ,,D" v jeho záujme si bol obhliadnuť priestor, kde sa bude fotiť, čiže na daný deň bol max. pripravený. Odporúčame aj ostatným využiť Matúšove služby.

Antónia a Matej


Maximálna spokojnosť.

Janka a Štefan


Matúš nám fotil svadbu a musím veľmi vyzdvihnúť jeho ochotu, profesionalitu, prípravu, zanietenie a prispôsobenie sa našim požiadavkám :) Ďakujeme za zachytenie všetkých momentov a dodanie krásnych spomienok. Vrelo odporúčam všetkým, ktorý sa ešte len rozhodujú :) Matúš ďakujeme! Si veľmi šikovný a príjemný človek, pri ktorom aj ľudia čo sa neradi fotia zistia, že je to vlastne úplne v pohode :D

Lenka a Jakub