Maximálna spokojnosť s prístupom aj s fotografiami, ochotný urobiť prácu aj navyše a vo všetkom ústretový.

Patrícia a Július


Matúš bol fotografom na našej svadbe. Boli sme s jeho prácou a prístupom veľmi spokojní a mile radi ho odporúčame ďalej. Je to veľmi spoľahlivý a ústretový človek, ktorý nám bol na našej svadbe nie len fotografom, ale aj veľkou morálnou podporou. Fotky máme nádherné a páčili sa nielen nám, ale aj rodine a priateľom. Mať uchované spomienky na životné udalosti je určite krásne a je dôležité, kto vám ich dokonale zachytí. Matúš nám to splnil nad naše očakávania.

Tonka a Marek


S Matúšovou prácou, prístupom a samotnými fotkami zo svadby sme s manželom maximálne spokojní. Každý, kto fotky videl, ich veľmi chválil:) Dôkazom našej spokojnosti je aj to, že na základe môjho odporúčania bude Matúš fotiť svadbu mojej sestre a kolegyni. Vyzdvihnúť musím najmä jeho snahu urobiť všetko pre to,aby sme boli spokojní, schopnosť vybrať to najlepšie miesto pre svadobné fotenie a obzvlášť chválim to, ako si dokázal zachovať chladnú hlavu, aj keď nám počasie v deň svadby veľmi neprialo.

Viki a Filip


Matúša sme zavolali na fotenie našej svadby. A musím povedať, že splnil naše očakávanie. Spolupráca s ním bola veľmi príjemná a priateľská. Fotenie bolo uvolnené a keďže sme sa fotili aj s detičkami musím vyzdvihnúť jeho priateľský prístup a komunikáciu s deťmi s ktorými to naozaj vie. Fotky nám odovzdal v krátkom čase . S fotkami sme spokojní, pretože sú len jemne retušované a pôsobia veľmi prirodzene čo sa nám veľmi páči. Vďaka Matúšovi máme zachytené naozaj krásne spomienky na náš svadobný deň.

Klaudia a Marek


Veľká spokojnosť. Zanietený pre svoju prácu, nechýba mu nápaditosť. Výsledné fotky sa nám páčia. Plus k jeho práci, že je to príjemný človek, ochotný sa prispôsobiť. Pred dňom ,,D" v jeho záujme si bol obhliadnuť priestor, kde sa bude fotiť, čiže na daný deň bol max. pripravený. Odporúčame aj ostatným využiť Matúšove služby.

Antónia a Matej


Maximálna spokojnosť.

Janka a Štefan


Matúš nám fotil svadbu a musím veľmi vyzdvihnúť jeho ochotu, profesionalitu, prípravu, zanietenie a prispôsobenie sa našim požiadavkám :) Ďakujeme za zachytenie všetkých momentov a dodanie krásnych spomienok. Vrelo odporúčam všetkým, ktorý sa ešte len rozhodujú :) Matúš ďakujeme! Si veľmi šikovný a príjemný človek, pri ktorom aj ľudia čo sa neradi fotia zistia, že je to vlastne úplne v pohode :D

Lenka a Jakub


Vďaka Matúšovi máme krásnu spomienku na náš svadobný deň, všetky fotky vyšli krásne. Hoci s manželom nie sme obzvlášť fotogenickí, Matúš vystihol naozaj prirodzenosť každého okamihu. Absolvovali sme spolu aj predsvadobné fotenie a už vtedy sme vedeli, že bolo správne rozhodnutie osloviť ho. Sme nadmieru spokojní, určite odporúčam si ho vybrať ako svadobného fotografa. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za zvečnenie krásnych svadobných momentov.

Ivana a Alexander


Nezabudnuteľný deň, ktorý si budeme pripomínať vďaka krásnym fotkám, ďakujeme!!!! Matúš je veľmi pohodový, milý, ústretový, ochotný človek. :) Zachytil náš svadobný deň od začiatku do konca. Musíme vyzdvihnúť skvelý, profesionálny, priateľsky prístup a komunikáciu. Jednoznačne odporúčame ďalej a v budúcnosti až budeme potrebovať fotografa, vieme na koho sa obrátime.

Anička a Patrik 


Veľmi kvalitný fotograf dal si záležať na každom detaile a i keď človek nemá predstavu ako sa tváriť , kde dať ruky a nohy na to je tam Matúš. Komunikácia na výbornú, kvalita najvyššia akú vám vie profesionál poskytnúť. Fotky stihol upraviť skôr ako bolo dohodnuté a z náročných podmienok pri akých sme sa fotili vyšli nádherné zábery. Veľká vďaka môžem ho len odporučiť.

Manželia Šefčíkovci


Krásne fotky výborne odvedená práca spokojnosť na 110% 🙂 Matúša odporúčame všetkými desiatimi. Oceňujem profesionálny a milý prístup pri fotení celého svadobného dňa. Ďakujeme za nádherné fotky vďaka ktorým budeme mať spomienky na náš svadobný deň 🙂
Simona a Peter